Cov khoom

  • Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-6410+

    Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-6410+

    2 * 10GE SFP + ntxiv rau 64 * 40GE / 100GE QSFP28, Max 6.4Tbps

    Mylinking™ Network Packet Broker ntawm ML-NPB-6410+ txhawb nqa 64 * 100G / 40G tshaj QSFP28 interface txog 6.4Tbps kev ua haujlwm muaj peev xwm;Txhawb L2-L7 raws tu qauv lim dej muaj nuj nqi;Tus neeg siv tau txhais cov tswv yim / tso tawm ntawm txhua qhov chaw nres nkoj, uas yog tsim tshwj xeeb rau high-density thiab high-bandwidth Ethernet link collection, realizing tag nrho cov txheej txheem pom zoo tswj ntawm qhov tseem ceeb ntawm qhov txuas cov ntaub ntawv sau, centralized processing, unified scheduling, thiab on- xav tau kev faib tawm.Programmable P4 Chip Architecture txhawb cov lus hloov pauv hloov tau;Txhawb kev sib txuam ua haujlwm ntawm sab hauv / sab nraud;Sab hauv txheej qhov Hash load ntsuas kom ntseeg tau tias kev sib kho.Txhawb Header Stripping ntawm VxLAN, VLAN, MPLS, GTP, GRE, IPIP, thiab lwm yam;Txhawb WEB Graphical Interface Configuration;Cov yam ntxwv saum toj no lav qhov kev ua haujlwm nrawm nrawm.

  • Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-6400

    Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-6400

    48 * 10GE SFP + ntxiv rau 4 * 40GE / 100GE QSFP28, Max 880Gbps

    Mylinking ™ Network Packet Broker ntawm ML-NPB-6400 txais kev mob siab rau ASIC nti thiab NPS400 kev daws teeb meem.Kev mob siab rau ASIC nti tuaj yeem ua tau raws li 48 * 10GE thiab 4 * 100GE cov chaw nres nkoj ntawm kab ceev cov ntaub ntawv transceive thiab tau txais, mus txog 880Gbps ntws ua peev txheej tib lub sijhawm, kom ua tau raws li cov neeg siv khoom xav tau rau cov ntaub ntawv hauv nruab nrab thiab yooj yim preprocessing ntawm tag nrho cov network txuas. .Lub built-in NPS400 tuaj yeem ncav cuag qhov siab tshaj plaws ntawm 200Gbps rau kev rov ua dua, kom tau raws li cov neeg siv khoom xav tau rau kev ua cov ntaub ntawv hauv qhov tob.

  • Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-5660

    Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-5660

    6 * 40GE / 100GE QSFP28 ntxiv rau 48 * 10GE / 25GE SFP28, Max 1.8Tbps

    Mylinking™ Network Packet Broker ntawm ML-NPB-5660 txhawb 6 * 100G / 40G Ethernet chaw nres nkoj (QSFP28 chaw nres nkoj, tsis suav cov modules), rov qab sib xws nrog 40G Ethernet chaw nres nkoj;thiab 48 * 10G / 25G Ethernet ports (SFP28 chaw nres nkoj, tsis suav nrog modules);1 * 10/100/1000M adaptive MGT tswj interface;1 * RS232C RJ45 CONSOLE chaw nres nkoj;Txhawb Ethernet Replication, Aggregation, thiab Load Balance Forwarding.Packet Filtering thiab kev taw qhia tsheb raws li cov cai (xya-tuple thiab thawj 128-byte feature teb ntawm pob ntawv);Hardware-level VXLAN, ERSPAN, thiab GRE encapsulation thiab pob ntawv header stripping txhawb nqa.Qhov siab tshaj plaws throughput 1.8Tbps.Txhawb kev kho vajtse nanosecond meej lub sijhawm ua haujlwm;Txhawb kev kho vajtse-theem kab ceev Packet Slicing muaj nuj nqi;HTTP / Command Line Interface (CLI) tej thaj chaw deb thiab kev tswj hwm hauv zos;SNMP tswj thiab SYSLOG tswj;Dual hwj chim redundancy AC 220V / DC-48v (yeem)
    Advanced packet distribution processor nrog 60G;Cov Ntaub Ntawv Cov Pob Txha Deduplication ntawm qhov kev thov (raws li cov chaw nres nkoj lub cev thiab ntau pawg kev cai ua ke).Daim ntawv teev sijhawm meej ntawm pob ntawv;Daim ntawv thov txheej txheej txheej kom paub meej qhov tob thiab keeb kwm yav dhau los ua haujlwm offloading;MPLS/VXLAN/GRE/GTP qhov encapsulation thiab pob ntawv header stripping

  • Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-5410+

    Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-5410+

    6 * 40/100GE QSFP28 ntxiv rau 48 * 1/10/25GE SFP +, Max 1.8Tbps

    6 * 100G / 40G QSFP28 qhov ntxiv rau 48 * 1G / 10G / 25G SFP + qhov txuas tag nrho 54 qhov chaw nres nkoj;1 * 10/100/1000M adaptive MGT tswj interface;1 * RS232C RJ45 CONSOLE chaw nres nkoj;Txhawb Ethernet network packet replication, aggregation, thiab faib.Packet filtering thiab kev taw qhia tsheb raws li cov cai (xya-tuple thiab thawj 128-byte feature teb ntawm pob ntawv);qhov siab tshaj tawm mus txog 1.8Tbps.HTTP / kab hais kom ua tej thaj chaw deb thiab kev tswj hwm hauv zos;SNMP tswj thiab SYSLOG tswj;Txhawb 110 ~ 240V AC dual fais fab mov redundancy

  • Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-5060

    Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-5060

    48 * 10GE SFP + ntxiv rau 2 * 40GE QSFP, Max 560Gbps

    Txhawb 2 * 40G + 48 * 10GE SFP + cov chaw nres nkoj thiab kev tso cai ntawm cov haujlwm yooj yim software nrog throughput 560Gbps;Txhawb kev rov ua dua tshiab, kev sib sau ua ke, thiab kev faib tawm, ntau pawg lim dej, pob ntawv header thiab pob ntawv cov ntsiab lus filtering, thiab kev lim dej raws li qhov offset ntawm txoj haujlwm.

    Advanced 40G packet forwarding processor;Data Packet Deduplication ntawm kev thov (raws li cov chaw nres nkoj lub cev thiab ntau pawg ua ke cov cai).Daim Ntawv Pov Thawj Ua Si Lub Sijhawm Ua Haujlwm;Deep Packet Kev txheeb xyuas ntawm daim ntawv thov txheej txheej txheem thiab keeb kwm yav dhau los ua haujlwm offloading;MPLS/VXLAN/GRE/GTP qhov encapsulation thiab qhov taub hau stripping;Txhawb kev saib xyuas kev tsheb khiav yooj yim.Txhawb kev saib xyuas lub sijhawm tiag tiag ntawm txoj cai tswjfwm kev tsheb thiab kev sib cuam tshuam.Nug keeb kwm tsheb ciav hlau nkhaus ntawm txoj cai thiab kev cuam tshuam.Txhawb nqa dynamic cov ntaub ntawv packet capture thiab tsom xam ntawm multi-point tsheb.16G DDR3 industrial-qib nco, 16GSLC industrial-qib cia, 1U chassis, 250W dual fais fab mov

  • Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-4860

    Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-4860

    48 * 10GE SFP +, Max 480Gbps, Muaj nuj nqi Ntxiv

    Mylinking™ Network Packet Broker ML-NPB-4860 txhawb nqa 48 * 10GE / GE SFP + cov chaw nres nkoj thiab cov software ua haujlwm yooj yim tso cai;Kev xa tawm 480Gbps;Nrog rau kev rov ua dua tshiab, sib sau ua ke, xa mus, quintuple filtering, pob ntawv header thiab pob ntawv cov ntsiab lus lim, raws li qhov chaw teev tseg offset kev cai lim dej muaj nuj nqi;

    Advanced 40G ntse tsheb khiav pob khoom processor;Deduplication ntawm cov ntaub ntawv pob khoom ntawm kev thov (raws li lub cev ports thiab quintuple ua ke cov cai);Daim ntawv teev sijhawm meej ntawm pob ntawv;Daim ntawv thov txheej txheej txheej kom paub meej qhov tob thiab keeb kwm yav dhau los ua haujlwm offloading;MPLS/VXLAN/GRE/GTP qhov encapsulation thiab stripping;
    Embedded yooj yim saib xyuas muaj nuj nqi;txhawb kev saib xyuas lub sijhawm tiag tiag ntawm txoj cai tswjfwm kev tsheb thiab kev sib cuam tshuam.Nug keeb kwm kev tsheb khiav ntawm txoj cai thiab kev cuam tshuam.
    16GB DDR3 industrial-qib nco, 16GB SLC industrial-qib cia, 1U chassis, 250W dual fais fab mov (DC / AC yeem).

  • Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-4810

    Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-4810

    48 * 10GE SFP +, Max 480Gbps

    Mylinking ™ Network Packet Broker (NPB) ntawm ML-NPB-4810 txhawb nqa max 48 10-GIGABit SFP + slots (tshaj nrog Gigabit), flexibly txhawb 10-gigabit ib leeg / multi-mode optical modules (transceivers) thiab 10-gigabit hluav taws xob modules (transceivers).Txhawb LAN / WAN hom;txhawb optical splitting lossis bypass mirroring nkag;Txhawb DPI kev ua haujlwm xws li L2-L7 filtering, kwj los ntawm kev lim dej, kev sib ntsib tracing, deduplication, slicing, desensitization / masking, video stream ID, P2P data identification, database identification, chat tool identification, HTTP protocol identification, kwj identification, thiab kwj kev txhim kho.Network Packet Broker (NPB) mus txog 480Gbps kev muaj peev xwm.

  • Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-3210+

    Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-3210+

    32 * 40GE / 100GE QSFP28, Max 3.2Tbps, P4 Programmable

    Mylinking ™ Network Packet Broker ntawm ML-NPB-3210+ txhawb 32 * 100G / 40G tshaj interface, QSFP28 interface;Txhawb L2-L7 raws tu qauv lim dej muaj nuj nqi;Programmable P4 Chip Architecture txhawb cov lus hloov pauv hloov tau;Txhawb kev sib txuam ua haujlwm ntawm sab hauv / sab nraud;Sab hauv txheej qhov Hash load ntsuas kom ntseeg tau tias kev sib kho.Txhawb GTP/GRE/VxLAN Tunnel Message Stripping;Txhawb WEB Graphical Interface Configuration;3.2Tbps kev muaj peev xwm ua haujlwm;Cov yam ntxwv saum toj no lav qhov kev ua haujlwm nrawm nrawm.

  • Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-2410P

    Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-2410P

    24 * 10GE SFP +, Max 240Gbps, DPI Muaj nuj nqi

    Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ntawm ML-NPB-2410P txhawb nqa max 24 10-GIGABit SFP + slots (tshaj nrog Gigabit), flexibly txhawb 10-gigabit ib leeg / multi-mode optical modules (transceivers) thiab 10-gigabit hluav taws xob modules (transceivers).Txhawb LAN / WAN hom;txhawb optical splitting lossis bypass mirroring nkag;Txhawb DPI kev ua haujlwm xws li L2-L7 filtering, kwj los ntawm kev lim dej, kev sib ntsib tracing, deduplication, slicing, desensitization / masking, video stream ID, P2P data identification, database identification, chat tool identification, HTTP protocol identification, kwj identification, thiab kwj kev txhim kho.Network Packet Broker (NPB) mus txog 240Gbps kev muaj peev xwm.

  • Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-2410

    Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-2410

    24 * 10GE SFP +, Max 240Gbps

    Mylinking ™ Network Packet Broker ntawm ML-NPB-2410 muaj peev xwm ua tau txog 240Gbps.Txhawb qhov siab tshaj plaws ntawm 24 10-GIGABit SFP + slots (tshaj nrog Gigabit), flexibly txhawb 10-gigabit ib leeg / multi-mode optical modules thiab 10-GIGABit hluav taws xob modules.Txhawb kev sib xyaw ua ke ntawm cov ntsiab lus raws li ip quintuple, qhov hauv thiab sab nraud cov ntaub ntawv, Ethernet hom, VLAN tag, MAC chaw nyob, thiab lwm yam, thiab xaiv ntau yam sib txawv HASH algorithms los ua kom txaus siab ntau yam kev ruaj ntseg network, kev soj ntsuam raws tu qauv, thiab kev ntsuas kev ntsuas rau kev saib xyuas kev xa mus yuav tsum tau ua

  • Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-1610

    Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-1610

    16 * 10GE SFP +, Max 160Gbps

    Mylinking ™ Network Packet Broker ntawm ML-NPB-1610 muaj peev xwm ua tau txog 160Gbps.Txhawb qhov siab tshaj plaws ntawm 16 qhov 10G SFP + (tshaj nrog Gigabit), flexibly txhawb 10-gigabit ib leeg / ntau hom optical modules thiab 10-GIGABit hluav taws xob modules.Built-in muaj hwj chim txoj cai tswj xyuas lub cav muaj peev xwm ua tau raws li hom kev tsheb khiav ntawm txhua qhov kev sib sau thiab cov khoom tso tawm kom tau raws li ntau yam kev ruaj ntseg network.Kev saib xyuas tsheb yuav tsum tau muaj xws li kev soj ntsuam raws tu qauv thiab kev ntsuas kev ntsuas raws tu qauv.

  • Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-0810

    Mylinking™ Network Packet Broker (NPB) ML-NPB-0810

    8 * 10GE SFP +, Max 80Gbps

    Mylinking ™ Network Packet Broker ntawm ML-NPB-0810 muaj peev xwm ua tau txog 80Gbps.Txhawb qhov siab tshaj plaws ntawm 8 qhov 10G SFP + (tshaj nrog Gigabit), hloov tau yooj yim txhawb 10-gigabit ib leeg / multi-mode optical modules thiab 10-GIGABit hluav taws xob modules.Txhawb LAN / WAN hom;Txhawb pob ntawv lim thiab xa mus raws li qhov chaw nres nkoj, quintuple tus qauv raws tu qauv sau, qhov chaw / chaw nyob MAC, IP tawg, thauj txheej chaw nres nkoj ntau, Ethernet hom teb, VLANID, MPLS daim ntawv lo, TCPFlag, ruaj khov offset feature, thiab tsheb khiav.

1234Tom ntej no>>> Nplooj 1 / 4